5 rád, ako získať čo najviac z katalógového zápisu

     5 rád má pomôcť vášmu katalógovému zápisu, aby vám ako zaregistrovanej firme priniesol maximálny úžitok. Využite možnosti, ktoré vám ponúkame. Okrem vypísania základných údajov máte k dispozícií množstvo doplnkových funkcií. Pomoc pre katalogovy zapis
     S ich využitím s veľkou pravdepodobnosťou získate cez katalógový zápis vyššie pozície v Google na vybraté kľúčové slová.

Mám záujem o web reklamu v Sieti mestských portálov Virtualne.sk

Prínos 5 rád si overili v praxi aj desiatky našich klientov:

 1. Vyberte si maximálne 2 kľúčové slová, na ktoré chcete získať vyššiu pozíciu v Google.
  Vybraté kľúčové slová, alebo slovné spojenia použite v textoch katalógového zápisu.
  Cez Admin  vložte texty s kľúčovými slovami do časti: „Firemné údaje - Odporúčané údaje pre Google:

  a.) do kolónky Title – Titulka stránky – vložte názov vašej firmy (bez označenia s.r.o. atď.) + zvolené   kľúčové slová + poprípade mesto, v ktorého regióne chcete vašu činnosť propagovať

  b.) do kolónky Description - (Popis pre Google) – vložte názov vašej firmy, pokračujte zvolenými kľúčovými slovami a mestom. Potom stručne popíšte činnosť vašej firmy. Odporúčame spomenúť aspoň jednu vašu konkurenčnú výhodu.

  c.) do kolónky Nadpis - H1: - napíšte znovu názov firmy, zvolené kľúčové slová  + činnosti firmy doplnené aj o ďalšie činnosti +mesto

  Tip: Do kolónky Kľúčové slová pre vyhľadávanie na stránke vpíšete okrem vybratých kľúčových slov aj ďalšie kľúčové slová súvisiace s činnosťou vašej firmy.

 2. Ako vyplniť časť Text o firme
  Pre vyhľadávač Google je veľmi podstatná aj časť s textovými informáciami o vašej firme. Vypĺňajú sa  v sekcii: „Firemné údaje - Odporúčané údaje pre Google“ v kolónke  Text o firme a produktoch.
  V tomto texte sa vyhnite popisu vzniku vašej firmy. Podajte vášmu potenciálnemu klientovi podstatné informácie o vašej činnosti, službách a konkurenčných výhodách či bonusoch, ktoré sú pre neho podstatné.
  V texte znovu použite vami zvolené kľúčové slová, ak je to možné aj v niekoľkých gramatických pádoch.

  Tip: Vyplnenie sekcie „Odporúčané údaje pre Google“ je podmienené aktuálnymi požiadavkami vyhľadávača Google. Pretože je voľba správnych kľúčových slov pre zvýšenie návštevnosti skutočne dôležitá, odporúčame vám bezplatnú konzultáciu s odborníkom z nášho tímu, ktorý vám poradí na základe odbornej analýzy.

 3. Zadávajte bezplatne a v neobmedzenom počte firemné inzeráty na ďalšiu propagáciu vašich služieb či produktov. Inzerciu vypĺňate v Admine v sekcii. „Inzercia“. Inzeráty sa potom zobrazujú na samostatnej podstránke INZERCIA na stránke vášho mesta.
  Firemné inzeráty aktualizujte aspoň  raz za 3-4 mesiace. Inzeráty súčasne môžete zobraziť jednoduchým klikom aj na stránky ďalších miest vo vašom okolí, regióne či po celej SR.

  Tip: Do názvu inzerátu vkladajte kľúčové slová  - názvy činnosti alebo produktov, tak ako viete, že ich hľadajú vaši klienti či spotrebitelia.

 4. Zadávajte ponuky a krátke PR články na samostatnú podstránku TOP PONUKY FIRIEM.
    Aktualizujte ich tiež pravidelne raz za 3-4 mesiace.

  Tip: Do názvu ponuky alebo PR článku vkladajte kľúčové slová  - názvy činnosti alebo produktov a názov mesta. Často sa stáva, že sa tieto ponuky objavia na predných pozíciách pri vyhľadávaní cez Google.

 5. Vyplňte si fotogalériu aspoň 4-6 obrázkami zachytávajúcimi činnosť vašej firmy alebo vaše produkty. Do názvov obrázkov vpíšte názov vašej firmy, mesto a kľúčové slová činnosti. Samotný obrázok môžete komentovať v ďalšom popise.

Referencie

    Vďaka katológovému zápisu na Nitra.virtualne.sk sa naša spoločnosť Rogainformatika s.r.o. nachádza vo vyľadávači Google.sk hneď na 1. stránke po zadaní kľúčového slova „vyvoj aplikacii android“.
Dosiahli sme nárast návštevnosti firemného webu o 15% a nových objednávok o 10%. Maximálne efektívna služba!

Ing. Robert Gašparík,IT projektový manažér spoločnosti Rogainformatika s.r.o


     Katalógový zápis našej spoločnosti využívame na stránke www.rimavskasobota.virtualne.sk  už viacej rokov. Naši klienti, ako sami tvrdia,  vyhľadávajú naše ubytovacie zariadenie najčastejšie cez Google.
Na konkrétne kľúčové slová "Ubytovanie Rimavská Sobota" sa moja firma s katalógovým zápisom  momentálne nachádza v Google na 2. pozíciií. Som presvedčený, že aj táto skutočnosť prispieva k lepšiemu zviditeľneniu nášho zariadenia a tým aj k väčšiemu počtu našich potenciálnych klientov.

Ing. Ján Ištók, majiteľ penziónu Modrá Hviezda Rimavská Sobota


    Vďaka premyslenému konceptu katalógových zápisov, inzercie a top ponúk, propagujeme naše služby a produkty jednoducho, rýchlo a efektívne na www.brezno.virtualne.sk. Regionálne aj celoslovensky a získavame popredné miesta vo vyhľadávačoch - napríklad na slovné spojenie: "účtovníctvo Brezno".

Ing. Stanislav Kolančík, majiteľ účtovnej kancelárie Brezno

Prečo webreklamu od nás?

 • Získate web reklamu na mieru – navrhneme vám reklamu podľa toho, kto sú vaši zákazníci
 • Využijete účinnú web reklamu v regióne v Sieti mestských portálov Virtualne.sk
 • Urobíme vám reklamu v Google, na Facebooku, podľa zamerania vašej firmy