Čo je titulka - title webu?

    Titulka webovej stránky (odborne Title tag) sa nenachádza vo viditeľnom obsahu webu. Náchádza sa ako úplne prvý riadok internetového prehliadača - je to text v tmavom farebnom poli. web reklama pomocnik

Titulka-webu

    Tento text nie je ani tak dôležitý pre návštevníka, ktorý si práve pozerá web, ale objavuje sa na oveľa dôležitejšom mieste – vo vyhľadávačoch, ako nadpis odkazu na vašu www stránku v prirodzených výsledkoch vyhľadávania. 

Title-webu


     Je dôležité, aby práve Title obsahoval kľúčové slová, na ktoré sa chcete v Google zobrazovať.
Na základe toho, či titulok zodpovedá hľadanému výrazu, alebo nie, sa váš potenciálny návštevník rozhoduje, či klikne práve na váš web, alebo na iný.
    Ak Titulka presne nevystihuje, čo daná stránka návštevníkovi ponúka, návštevník veľmi rýchlo zo stránky odchádza a hľadá ďalej.

     Vyhľadávače zobrazujú maximálne 60 – 70 znakov z Title. Preto ideálne riešenie je do 60 znakov vymyslieť vetu, ktorá obsahuje vaše najdôležitejšie 1 –2 kľúčové slová, ale zároveň je aj vašim predajným argumentom.

      Pri realizácií www stránky grafik, alebo kóder do Title väčšinou zadá názov vašej firmy,  alebo názov domény (webu), pretože nepozná vaše predajné argumenty, ani kľúčové slová. Tie si môžete zadať vy, alebo to necháte na SEO odborníkov.

Viac o Titulke webu a ostatných meta tagoch sa dozviete na webyseminári Kurz SEO - ako na efektívny web

Prečo webreklamu od nás?

  • Získate web reklamu na mieru – navrhneme vám reklamu podľa toho, kto sú vaši zákazníci
  • Využijete účinnú web reklamu v regióne v Sieti mestských portálov Virtualne.sk
  • Urobíme vám reklamu v Google, na Facebooku, podľa zamerania vašej firmy