Firma na Facebooku

     Firma na Facebooku - to je možnosť bezplatne si na Facebooku vytvoriť špeciálny „firemný“ profil, ktorý sa svojimi funkciami mierne odlišuje od klasického profilu bežného človeka. web reklama pomocník

    Facebook nie je len o profiloch ľudí a komunikácii medzi nimi. Už dlhú dobu sa ho snažia využívať vo svoj prospech firmy zo všetkých oblastí podnikania. Nájdeme tu automobilky, aerolínie, odevné firmy, strojárske firmy a množstvo iných. 

facebook webygroup

Firma na Facebooku - aký je jej cieľ?

    Firmy sa po vytvorení si profilu snažia získať na svoju stranu čo najviac užívateľov – „Fanúšikov“. To je však len jeden čiastočný cieľ. Nie je totiž dôležité to, koľko má stránka fanúšikov, ale to ako sa zapájajú do „života“ firmy na Facebooku, komentujú rôzne statusy, fotografie, udalosti a podobne.

Chyby firiem na Facebooku

   Firmy robia najviac chýb práve pri pridávaní obsahu na Facebook. Často krát sa totiž stáva, že firmy pridávajú obsah ktorý nemá nič spoločné s oblasťou v ktorej podnikajú. Chcú si takto zvýšiť práve zapojenie fanúšikov na stránke no v konečnom dôsledku to má úplne opačný efekt. Fanúšikovia začnú odchádzať.

Funkcie pre firmy na Facebooku

    Firma na Facebooku môže využívať niekoľko špeciálnych funkcií a doplnkov. Medzi najpoužívanejšie patria doplnky ktoré prepoja web stránku s Facebookom. Návštevník stránky môže teda priamo z webu prejsť na profil firmy na Facebooku a pozrieť si ako firma komunikuje s fanúšikmi, alebo či na Facebook pridáva zujímavosti ktoré sa inam nezmestili.

Ak sa chcete dozvedieť viac, zúčastnite sa seminára Sociálne siete vo firemnom marketingu

 

Prečo webreklamu od nás?

  • Získate web reklamu na mieru – navrhneme vám reklamu podľa toho, kto sú vaši zákazníci
  • Využijete účinnú web reklamu v regióne v Sieti mestských portálov Virtualne.sk
  • Urobíme vám reklamu v Google, na Facebooku, podľa zamerania vašej firmy